W 2021 r Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „PrOWERk” Sp. z o.o. obchodziło swoje 30 lecie, a powstało w 1991 roku w Krakowie i jest polską firmą bez udziału kapitału zagranicznego. Firma rozpoczęła swoją działalność od dostaw barier ochronnych drogowych i mostowych grupy SP wraz z elementami uzupełniającymi.
W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzała ofertę handlową w zakresie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i obecnie oferuje szeroką gamę rozwiązań urządzeń BRD wzajemnie kompatybilnych jak np.: Barieroporęcze, osłony przeciwolśnieniowe, energochłonne czy zabezpieczające. Od 2000 r. w swojej ofercie posiada różne typy bariery ochronnych linowych produkowanych w Polsce na licencji zagranicznej jak i kilka własnych rozwiązań. Bariery ochronne linowe nie wpływają w żadnym stopniu na osadzanie się śniegu, co w niektórych warunkach może mieć szczególne znaczenie. Mogą być montowane w całych ciągach barier rozbieralnych lub specjalnych sekcji szybko-rozbieralnych dla służb technicznych i ratunkowych pomiędzy innymi systemami barier. Umożliwiają też ekipom ratunkowym szybki i łatwy demontaż bez użycia specjalistycznych narzędzi.

W ofercie handlowej firmy znajduje się także dostawa oraz montaż zakupionych u nas produktów. Ponadto oferujemy doradztwo techniczne oraz prezentacje przedstawiające produkty i związane z nimi aktualne informacje.

tel.: +48 12 422-33-36

PrOWERk Sp. z o.o.