Osłony przeciwolśnieniowe U-19

null Dla różnych wysokości 0,60m/0,90m/1,20m możliwy montaż na wszystkich istniejących już konstrukcjach dla rozmiarów 0,60m i 0,90m możliwe różne kolory RAL, standard zielony rożne sposoby montażu

EUROPEJSKI STANDARD

Osłony przeciwolśnieniowe PrOWERk-MAIBACH spełniają wszystkie wytyczne Niemieckiego Ministerstwa Transportu z 16.08.1965 r. oraz Standaryzacji Europejskiej z 1996 r. (będącej w przygotowaniu). Ich jakość i przydatność potwierdza ponad 1000 km dróg zabezpieczonych w ten sposób. Podwyższają bezpieczeństwo na drodze poprzez intensywne zabezpieczenie przed oślepianiem, światłami pojazdów nadjeżdżających z przeciwka oraz w innych sytuacjach na zjazdach, mostach itd.

System przeciwolśnieniowy PrOWERk-MAIBACH:

Elementy plastikowe wykonane są w polietylenu niskociśnieniowego, profilowanego (HDPE). W seryjnej produkcji od 1965 roku. Odporne na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne.

Możliwość montażu na standardowych stalowych i betonowych barierach ochronnych. W czterometrowych segmentach przy zastosowaniu rur kwadratowych bądź na barierach betonowych w ciągach lub oddzielnie.

Wszystkie stalowe elementy montażowe są zabezpieczone przed korozją w procesie cynkowania ogniowego.

Aprobata techniczna: IBDiM Nr AT/2000-04-0810

Pobierz katalog osłon przeciwolśnieniowych.